HAKKIMIZDA

 

Zamanın ve mekanın sınırlayamadığı bir marka: Nuovo

Kurucu: M.Hacı Hamdi Tüfekci (1938-)

Kayseri’nin nadide firmalarından ‘Nuovo’ firması  miladı 1961 yılına dek uzanıyor. 56 yıllık bir geçmişe yarım yüzyılı geçkin tecrübesi ile gücünü ileriye taşıyan Nuovo,  kendisini zaman ve mekan kısıtlamasından soyutlayabilen ender bir örnek kuruluştur. Aynı anda hem geleneği hem geleceği temsil edebilme kabiliyetine sahip Nuovo ,uzun hayat yolculuğunda, toplumun sosyolojik ve ekonomik gelişmelerine paralel yeni anlamlar kazanan ender bir marka.     Öyle ki, markanın yenilenip değişmesi hiç bitmeyen bir yolculuğa benziyor.

Nuovo, ait olduğu grubun iş alanlarına, faaliyetlerine ve diğer markalarına da değer katıyor. Başlangıç yıllarında sadece nalburiye diye ile anılan, 1980’li yıllarla birlikte inşaat malzemeleri toptan ve perakendeci , 2000’ yıllarda ise konsept mağazacı,  2010’lu yıllarda ise imalatçı olarak , şimdi ise ısı ve ses  yalıtımları üzerine kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu anlamda Nuovo  adeta bir yatırımcı marka olarak pek çok alt markanın gelişip pazarda tutunmasına da katkı sağlıyor.

Başarının inanmakla başladığına, insanın içindeki güce, sevgiye ,sabırlar, büyük emekler istediğine, güvenirliğin , sözüne sadıklığın başarının en büyük sembolü olduğuna inanan bir şirketiz. Her insanın kendi başarı hikayesini yazdığını, geçmişimizin yıldızlarının geleceğimizin aydınlattığı tecrübelerle dolu gücünü Rabbin’in yardımı ile geçmişten alan bir guruptur.

Nuovo  markası inşaat malzemeleri  ürünlerini 1961’ten beri satış pazarlama, ticaret, reklam, üretici ve  toplumla ilişkiler konusunda da  Nuovo adıyla oluşturmaktadır.

Firmamız Kayseri Çanakkale seramik A+ konsept  mağaza, ve Kayseri İncesu O.S.B 60.000 m2 arazi üzerinde 10.000 m2 kapalı alana sahip ısı ses ve su yalıtımı üzerine üretim yapmaktadır. Toplam grup bünyesinde 80 personel ile hizmet vermektedir. 

ÜRÜN KATALOĞU